The Elder Scrolls V: Skyrim למחשב לקנייה בזול בGameKeys.co.il
The Elder Scrolls V: Skyrim

תיאור מוצר

The Elder Scrolls V: Skyrim הוא משחק פעולה ותפקידים בעולם פתוחה שפותחה על ידי Bethesda Game Studios ופורסם על ידי Bethesda Softworks. זהו החלק החמישי בסדרת The Elder Scrolls, בעקבות The Elder Scrolls IV: Oblivion. המשחק שוחרר ברחבי העולם ב-11 בנובמבר 2011.

הסיפור המרכזי של המשחק מסתובב סביב דמות השחקן, שמטרת המסע שלו היא להביס את אלדווין, אוכל העולמות, דרקון אשר נבואה להרוס את העולם. המשחק מוגדר מאתיים שנה לאחר אירועי Oblivion, ומתרחש במחוז הבדיוני של Skyrim. במהלך המשחק, השחקן משלים משימות ומפתח את הדמות על ידי שיפור המיומנויות. המשחק ממשיך את מסורת העולם הפתוח של קודמיו בכך שהוא מאפשר לשחקן לנוע בכל מקום בעולם המשחק בכל עת, ולהתעלם או לדחות את הסיפור הראשי ללא הגבלת זמן.


The Elder Scrolls V: Skyrim הוא משחק תפקידים ופעולה, ניתן לשחק מתוך פרספקטיבה הראשונה או אדם שלישי. השחקן יכול לשוטט בחופשיות בארץ הבידיונית Skyrim, שהיא סביבה פתוחה בעולם המורכבת ממרחבי המדבר, מבוכים, ערים, עיירות, מבצרים וכפרים. שחקנים יכולים לנווט בעולם המשחק מהר יותר על ידי רכיבה על סוסים, או על ידי ניצול מערכת נסיעה מהירה המאפשרת להם עיוות למיקומים שגילו קודם לכן. את המטרה הראשית של המשחק ניתן להשלים או להתעלם בהעדפת השחקן לאחר השלב הראשון. עם זאת, כמה משימות מסתמכות על כך שעל העלילה העיקרית להיות לפחות חלקית מושלמת. דמויות שאינם שחקן (NPCs) מאכלסים את העולם וניתן לקיים אינטראקציה איתם במספר דרכים, השחקן עשוי לעסוק בהם בשיחה, להתחתן עם NPC, להרוג אותם, או ליצור "קטטה". כמו במשחקי הThe Elder Scrolls הקודמים, הרג של NPCs מסויימים יכול ליצור כמה משימות או פריטים בלתי ניתנים להשגה. ישנם גם כמה NPCs אשר לא ניתן להרוג. אם יש עדים לפשעים כמו רצח וגניבה שהשחקן עשה, אז הוא הופך לאויב הציבור כשיש לו מענק כספי על ראשו, הדבר מתקיים במעקב באופן עצמאי בכל אחד מתשע הממלכות של Skyrim. אם השחקן פוגש בשמרים הם עוצרים אותו, הם מציעים לו שהם ימחקו לו את השפע בכך שישלם להם בזהב או שהם יעלצו לכלאו אותו לזמן מסויים, השחקן מסוגל גם להתנגד למעצר אשר יפעילו מרדף אגרסיבי. NPCs עשוים להקצות לשחקן משימות צד נוספות, כאשר חלק מהמשימות נמצאות בצינוקים אשר השחקן יכול לחקור. כמה מהNPCs שהתיידד או שכרו את השחקן עשויים לשמש כחברים, אשר ילוו את השחקן ויסייעו לו בקרבות. השחקן יכול גם לבחור להצטרף לקבוצות מאורגנות של NPCs. לכל אחד מהקבוצות יש מסלול משימות שהשחקן יצתרך להשלים על מנת להצתרף אליהם. כל עיר ועיירה בעולם המשחק יש מקומות עבודה שהשחקן יכול לעסוק בהם, כגון חקלאות.
לשחקנים יש אפשרות לפתח את הדמות שלהם. בתחילת המשחק, השחקנים יוצרים את האופי שלהם על ידי בחירת המין שלהם ועל ידי בחירה גזע אחד מבין הגזעים השונים, כולל בני אדם, אורקים, elves וכדומה, לאחר מכן השחן יוצר התאמה אישית של המראה של הדמות שלהם. במהלך המשחק, השחקנים יכולים לשפר את המיומנויות של הדמות שלהם. ישנם שמונה עשרה מיומנויות מחולקים באופן שווה בין שלושת בתי הספר והלו הם לחימה, קסם והתגנבות. כאשר לשחקנים יש הכשרה מספקת של המיומנות כדי לענות על הניסיון הנדרש, הרמות שלהם עולות. בכל פעם שרמת הדמות עולה, השחקנים יכולים לבחור יכולת מיומנות ספציפית הנקראת הטבה, או לאחסן נקודות לשימוש מאוחר יותר. במשחקים הקודמים בסדרת The Elder Scrolls היה ששימוש שונה בפיתוח הדמות, הפיתוח היה נעשה בסוג הדמות כדי לקבוע אילו מיומנויות היא תוכל להשתמש, אבל Skyrim מאפשר לשחקנים לגלות מיומנויות מועדפות כאשר הם משחקים את המשחק ומעניקה להם יותר ניסיון כאשר המיומנות בשימוש תכוף. תצוגת ראש (HUD) מופיעה כאשר כל אחד משלושת המאפיינים העיקריים של השחקן (בריאות, כוח כישוף וסיבולת) מתרוקנים. תכונות להתחדש עם הזמן, אם כי תהליך זה ניתן להאיץ באמצעות שיקויים או לחשים. בריאות מתרוקנת בעיקר כאשר השחקן מקבל נזק, ואובדן כל בריאות מביאות לתוצאת מוות. כוח כישוף מתרוקן על ידי שימוש בלחשים, רעלים מסוימים, וכאשר הדמות מותקפת על ידי ברק. הסיבולת קובעת את היעילות של השחקן בלחימה והוא מתרוקן כאשר השחקן רץ, בביצוע "התקפות כוח", וכאשר הוא מוכה על ידי התקפות מבוססות על קיפאון. ניתן גם כן לגשת למאגר השחקן מהתפריט ולראות את פריטים בצורת תלת-מימד, דבר שעשוי להיות חיוני בפתרון פאזלים שנמצאו במרתפים.


המשחק מתחיל כאשר דמות השחקן היא אסיר המובל להורג. אלדוין מגיע באופן בלתי צפוי, והורס את העיר לפני שהשחקן מוצא להורג. השחקן בורח מהעיר ויש יוצא למסע אל העיר וויטרן כדי לבקש סיוע נגד האיום הדרקון. לאחר הרג דרקון אחר שמתקיף בקרבת מקום, השחקן סופג את נשמתו של הדרקון המעניקה לו את היכולת לבצע צעקה. השומרים של העיר מודעים לשחקן שהוא חייבים להיות הDragonborn. השחקן מזומן להיפגש עם Greybeards, צו של נזירים שחיים על ההר. Greybeards מלמדים את השחקן באמצעות צעקות ומודעים לו שהוא הנבחר ושעליו לעצור את אלדוין. השחקן לומד בנוסף כי מלחמת האזרחים של Skyrim הוא האחרון ברצף האירועים נבואיים שנזכרו על ידי המגילת הזקנים, אשר ניבא את שובו של אלדוין.

תגיות

The Elder Scrolls V: Skyrim דרישות מערכת The Elder Scrolls V: Skyrim pc The Elder Scrolls V: Skyrim מחיר The Elder Scrolls V: Skyrim buy The Elder Scrolls V: Skyrim cd key The Elder Scrolls V: Skyrim קוד דיגיטלי

פרטים נוספים

קוד דיגיטלי (CDKEY) למשחק אלדר סקרולס סקיירים למחשב. לאחר הרכישה ישלח לאימייל אותו בחרתם בעת ההרשמה קוד דיגיטלי אשר באמצעותו תוכלו להוריד את המשחק. את הקוד שקיבלתם ניתן לפדות בSteam בכל מקום וזמן שרק תבחרו. לאחר אימות הקוד בSteam תוכלו להוריד את המשחק ישירות אל המחשב שלכם. סוג המוצר : אקשן, הרפתקאות, מלחמה, תפקידים, עולם פתוח.

דרישות מערכת

הדרישות המינימליות שאתה צריך..

 • מערכת הפעלה : Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
 • מעבד : Info
 • ראם : 2 GB
 • הארדדיסק : 6 GB
 • כרטיס מסך : DirectX 9.0c compliant video card with 512 MB of RAM - NVIDIA GeForce 7600 GT & ATI Radeon X1800.

המחשב שלי מריץ את זה?

לקוחות מספרים

 • אופיר בלן

  פעם ראשונה שאני קונה משחק באינטרנט.. חייב להגיד שבהתחלה חששתי - מהר מאוד הבנתי שאין ממה.. קיבלתי שירות חם ויחס מצויין. ממליץ בחום!
 • דלילה

  קניה נוחה ומהירה ומעקב צמוד של המוכר מרגע הפניה והקניה ועד לרגע שהכל עובד ותקין
 • יוסי

  זו הפעם הראשונה שקניתי משחק להורדה דרך הרשת. קיבלתי שירות מהיר, אדיב ומקצועי. זו בהחלט אופציה נוחה לרכישת משחקי מחשב.
 • רז טלר

  שירות ויחס מצוין ולפי דעתי האתר הכי זול שיש בארץ.
 • אנוק

  חנות אינטרנטית מצוינת. מחירים זולים משמעותית מהמתחרות בארץ. קניה מהירה ובטוחה (דרך Paypal). יתרון משמעותי. חנות מומלצת ביותר.
 • טל חצרוני

  המשחק הגיע ליעדו והכל ברור . תודה רבה !

רוצים להשאר מעודכנים? הרשמו לניוזלטר שלנו ותוכלו לקבל עדכונים שוטפים על משחקים חדשים והנחות בלעדיות לחברים